Pályázati meglepetés az adventi időszakra…

Kovács Lilla Kamilla és Gyulai Barnabás 6. évfolyamos tanulóink a tavalyi tanév során egy mese- és mondaíró pályázaton vettek részt. „Az arany ló gyermekei” című kötetben 77 kárpát-medencei gyermek által írt magyar történetet válogattak be a szerzők. Két diákunk írása is elnyerte a bírálók tetszését, így kis alkotásaik nyomtatásban jelentek meg. Igazi adventi meglepetésként érkezett a két jutalomkönyv a diákok nagy örömére. Kovács Lilla Kamilla így számolt be a pályázati sikerről:

„Nagy örömmel vettem részt a meseíró pályázaton, mert én is nagyon szeretem a meséket, mondákat. Mindig is foglalkoztatott a magyarok története és honfoglalásunk időszaka, ezért esett választásom „A fehér ló mondájára”. Megtiszteltetésnek érzem, hogy bekerült a mesém „Az arany ló gyermekei” gyűjteménybe. Köszönöm mindenkinek a támogatást!”

Gratulálunk a gyerekeknek!

Vadasné Garamvölgyi Tímea